Het bestuur van 070Energiek wordt gekozen door de Algemene Ledenvergadering. Directie van de coöperatie is in handen van Chantal van Schaik. Wij zijn dagelijks te bereiken op: 070-2044004

Directie

Chantal van Schaik

 

Directie

 

Contact: Chantal@070energiek.nl

 

 

 

Team 070Energiek

Ben Boschker

 

EnergyParty

 

Contact: Ben@070energiek.nl

 

 

 

Hannah Witteveen

 

Projectmanagement

 

Contact: Hannah@070energiek.nl 

 

 

 

Erik de Groot

 

Communicatie

 

Contact: Erik@070energiek.nl

 

 

Bestuur

Alexander van de Beek

 

Functie: Voorzitter

 

Contact: Alexander@070energiek.nl

 

 

 

Marco van Steekelenburg

 

Functie: Secretaris

 

Contact: Marco@070energiek.nl

 

 

 

Peter van Weereld

 

Functie: Penningmeester

 

Contact: Peter@070energiek.nl